Karnawał w stylu PRL

ZAPROSZENIE

Tego jeszcze nie było!
Przenieśmy się w czasie do Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej 

Przejedźmy się maluchem lub syrenką, porozmawiajmy z milicjantem. Włóżmy na nogi ciepłe relaksy i stańmy w kolejce za mięsem, czy kawą. Sprawdźmy, czy deficytowa szyneczka jest faktycznie tak wyborna, a oranżada gasi pragnienie. Przypomnijmy sobie  jak wyglądało życie codzienne w Polsce 30 i więcej lat temu. Dla niektórych będzie to sentymentalna podróż do lat młodości, dla innych cenna lekcja historii i możliwość spojrzenia z innej perspektywy na to, co oferuje nam teraźniejszość.

Szanowni Państwo, zapraszamy na nasz bal karnawałowy. Będzie to nie tylko wspaniała zabawa, ale także pomoc dla Polskiej Szkoły im. św. Jana Pawła Il. Państwa rodzina i znajomi będą mile widziani na balu, nawet jeśli ich dzieci nie uczęszczają do naszej szkoły.