Biuletyn – Grudzień 2023

1 i 2 grudnia

Regularne zajęcia Mikołajki / Konkurs śpiewania kolęd

8 i 9 grudnia

Regularne zajęcia  

15 i 16 grudnia

Regularne zajęcia Wigilia w klasach

22 -30 grudnia

Nie ma zajęć Boże Narodzenie / Nowy Rok

Z życia szkoły:

Obchody Dnia Świętego Mikołaja:

Mikołaj będzie rozdawać prezenty dzieciom w ich salach lekcyjnych 1 i 2 grudnia. To magiczny czas dla naszych maluchów.

Przypomnienie dotyczące Zamówień Zdjęć Klasowych (termin: 2 grudnia)

Przypominamy rodzinom zainteresowanym zakupem zdjęć klasowych: upewnijcie się, że wypełniony formularz zamówienia i płatność dotrą do nauczyciela do 2 grudnia 2023 r. Formularz zamówienia dostępny tutaj (link).

Spotkanie dla klas 8 – wycieczka do Polski:

W piątek, 8 grudnia, o godz. 5:45 PM oraz w sobotę, 9 grudnia, o godz. 9:30 AM odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 8-mych oraz ich rodzin. Tematem bedzie wiosenna wycieczka do Polski.

Uroczystości Wigilijne w Klasach (15 i 16 grudnia): 

15 i 16 grudnia rozpoczniemy zajęcia od wigilii w klasach, po których serdecznie zapraszamy rodziców do dołączenia do nas w sali gimnastycznej na urzekające występy grupy folklorystycznej „Polanie”. Występy odbędą się o godzinie 19:15 w piątek oraz 11:15 w sobotę. 

 Spotkanie Oplatek w Polskim Klubie (17 grudnia):

  17 grudnia Polski Klub w Lemont serdecznie zaprasza członków, sympatyków i przyjaciół na spotkanie „Oplatek” od godziny 11:00 do 15:00. Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej kościoła św. Cyryla i Metodego w Lemont. 

Spotkanie „Opłatek” w Polskim Klubie (17 grudnia): 

Polski Klub w Lemont serdecznie zaprasza członków, sympatyków i przyjaciół na spotkanie „Oplatek” 17 grudnia, od godziny 11:00 do 15:00. Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej kościoła św. Cyryla i Metodego w Lemont.

Okres Świąteczny (23, 24, 30 i 31 grudnia): 

Informujemy, że Polska Szkoła będzie zamknięta 23, 24, 30 i 31 grudnia z okazji świąt. Życzymy wszystkim naszym rodzinom Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku pełnego radości, ciepła i niezapomnianych chwil.

Karnawał w stylu PRL

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na „Karnawał w stylu PRL”. Chętnych do zakupu zapraszamy do szkoły w godzinach lekcyjnych. Może to być wspaniały prezent pod choinkę.

 

Klub Polski zaprasza na grudniowe spotkanie, opłatek oraz kolędowanie. Więcej informacji po kliknięciu na poniższe linki:

This post is also available in: angielski