Polskie kolonie w Yorkville

Kochani Rodzice i Uczniowie,

Ośrodek Kolonijny w Yorkville zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na wspólne wakacje. W tym roku kolonie będą trwały od 23 czerwca do 3 sierpnia. Zapisy są już w toku, a jeśli liczba uczestników będzie większa, to rozważamy również możliwość przedłużenia kolonii o jeden tydzień. Cena turnusu wraz z wyżywieniem, który trwa od niedzieli do soboty, to $600.00 za uczestnika. Członkowie PNA otrzymują dodatkowe zniżki.

Zapewniamy wiele atrakcji, między innymi zabawy sportowe, muzyczne, taneczne i artystyczne. Wszystko w oparciu o polska tradycję, kulturę i oczywiście język. Zapewniamy bezpieczną i miłą atmosferę, a przede wszystkim spotkanie dzieci i młodzieży z naturą i bez technologii.

Na kolonie zarejestrować można się poprzez wypełnienie załączonej aplikacji i przesłanie jej wraz z zaliczką pod wskazany na aplikacji adres. Chętnych do pracy w ośrodku, jako opiekunowie,  zachęcamy o składanie aplikacji o pracę, którą można znaleźć na stronie Ośrodka https://pnayouthcamp.org.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Głównym Koordynatorem Kolonii – Panią Agatą Mścisz pod numer (708) 925- 6917.
Do zobaczenia za kilka miesięcy w Yorkville.
Z poważaniem,

Marzena Powala
Prezes Ośrodka Kolonijnego
PNA Dystrykt 12 i 13, Yorkville