Biuletyn – Październik 2023

6 i 7 października

Regularne zajęcia

 

13 i 14 października

Regularne zajęcia

Dzień Nauczyciela / Dzień Dwujęzyczności

20 października

Regularne zajęcia

Walne Zebranie Rodziców / Dzień Patrona Szkoły

21 października

Regularne zajęcia

Dzień Patrona Szkoły

22 października

  Msza Inauguracyjna Nowego Roku Szkolnego

27 i 28 października

Regularne zajęcia

Halloween

 

Z życia szkoły:

Doceńmy Naszych Nauczycieli! W duchu polskiej tradycji, serdecznie zapraszamy do wspólnego uczczenia Dnia Nauczyciela w dniach 13 i 14 października. Dołączmy jako społeczność, aby wyrazić naszą serdeczną wdzięczność za nieustanny wysiłek i niezachwiane zaangażowanie naszych nauczycieli w polską edukację naszych dzieci. Już proste podziękowanie może sprawić, że ich dzień stanie się jaśniejszy!
14 października (sobota): Uczniowie klas 2-5 mają okazję uczestniczyć w przedstawieniu „Pipi” w Szkole Świętego Patryka, w Chicago. Wyjazd spod budynku naszej szkoły zaplanowano na godzinę 10:15 rano. Koszt biletu wynosi $25. Dla uczniów, którzy nie wezmą udziału w wycieczce, dostępne będą alternatywne zajęcia.
WAŻNE!

Państwa obecność jest niezbędna na Walnym Zebraniu Rodziców w piątek,  20 października, o godzinie 6:15 PM. Spotkanie odbędzie się w budynku parafialnym, który znajduje się naprzeciwko naszej szkoły. Podczas zebrania członkowie zarządu oraz dyrektor przekażą kluczowe informacje dotyczące aktualnego stanu oraz przyszłych decyzji wpływających na naszą szkołę. Państwa aktywne zaangażowanie i wkład są niezmiernie ważne i bardzo cenione.

21 października (sobota): Uczniowie klas 6-11 wyjeżdżają do Copernicus Center  na przedstawienie „Piękno jest w Tobie”. Wyjazd jest w ramach lekcji. Wyjazd spod budynku naszej szkoły zaplanowano na godzinę 9:00 rano. Koszt biletu wynosi $20.
22 października (niedziela), o godzinie 11:00 rano zapraszamy na Mszę Inauguracyjną Nowego Roku Szkolnego w Kościele Świętych Cyryla i Metodego. Zachęcamy uczestników do założenia koszulek z logo szkoły lub ubrań w biało-czerwonych barwach. Zapraszamy do zakupu koszulek z nowym logo szkoly. Koszt koszulki $15.
20 i 21 października obchodzimy Dni Patrona Szkoły, św. Jana Pawła II. Zapraszamy do zakupu koszulek z nowym logo szkoly. Koszt koszulki $15.
Październik nie mógłby być kompletny bez odrobiny zabawy związanej z Halloween! 27 i 28 października zachęcamy wszystkich naszych uczniów do przyjścia do szkoły w swoich najbardziej kreatywnych kostiumach, gotowych na dzień pełen „strasznych” przygód.

This post is also available in: angielski