Rozpoczynamy rok szkolny!

OZDOBY OKIENNE SZKOLNE - WITAJ SZKOŁO - 17 el 12357663770 - Allegro.plW dniach 9-tym (piątek) i 10-tym (sobota) września rozpoczynamy nowy rok szkolny w Polskiej Szkole im. św. Jana Pawła II. Przypominamy godziny zajęć:

klasy piątkowe:     6:00 PM – 8:45 PM            liceum 5:00 PM – 8:45 PM

klasy sobotnie:   10:00 AM – 12:45 PM          liceum 9:00 AM – 12:45 PM

Zasady przywożenia i odbioru uczniów są takie same jak w roku szkolnym 2021-22.
Uczniowie klas 4-11 będą wchodzili samodzielnie głównym wejściem. Klasy młodsze w pierwszych dwóch tygodniach zajeć, spotykają się 15 minut przed rozpoczęciem lekcji na placu przy kościele (5:45 PM – piątek; 9:45 AM – sobota). Każda nauczycielka będzie miała tabliczkę ze swoim nazwiskiem i numerem klasy. O godzinie rozpoczęcia zajęć dzieci wraz z wychowawczynią przejdą do klas.
Po lekcjach (8:45 PM – piątek; 12:45 PM – sobota) dzieci będą odprowadzone na miejsce spotkania.
Zaczynając od trzeciego tygodnia, dzieci powinny być przyprowadzane przed główne wejście szkoły, gdzie na korytarzu będą czekali nauczycie.

Dla bezpieczeństwa naszych uczniów, nauczycieli i członków zarządu rodzicom nie wolno wchodzić do szkoły.

Po zajęciach, klasy starsze (4-11) będą opuszczać budynek szkolny jako ostatnie.

Uprzejmie prosimy o kliknięcie na  link, który zawiera list powitalny z ważnymi informacjami od Pani Dyrektor.

Do zobaczenia!

This post is also available in: angielski