Biuletyn – Luty 2024

 

2 i 3 lutego

Regularne zajęcia

Wywiadówki / Bal Karnawałowy – 3 lutego

9 i 10 lutego

Regularne zajęcia

  Bal Przebierańców oraz Pączki

16 i 17 lutego

Regularne zajęcia

22 lutego

Regularne zajęcia

Zajęcia piątkowe przeniesione na czwartek

24 lutego

Regularne zajęcia

 

 Z życia szkoły:

Informacja o wywiadówkach: W dniach 2 i 3 lutego odbędą się semestralne wywiadówki. Nauczyciele skontaktują się z rodzicami poprzez e-mail lub telefonicznie aby przekazać informacje dotyczące postępów w nauce. W wyjątkowych okolicznościach rodzice mogą zostać poproszeni o przyjście do szkoły.

 

Zapraszamy na Bal Rodziców w stylu PRL (3 lutego): Dołącz do nas w podróż do przeszłości na Balu Rodziców w stylu PRL, nawiązującym do Polski lat 70! Bal odbędzie się 3 lutego, oferując fantastyczną okazję do świętowania z ukochaną osobą i znajomymi. To także doskonała okazja, aby nawiązać kontakty z innymi rodzicami i wesprzeć zbiórkę funduszy na rzecz szkoły.

Bilety są wciąż dostępne na to niezapomniane wydarzenie! Zapraszamy Ciebie i Twoich znajomych do udziału w tej retrospektywnej celebracji. Podczas balu będziemy serwować tradycyjne polskie przekąski, a nasi goście będą mieli okazję do stworzenia zabawnych filmów w fotobudce z rekwizytami, które oddają ducha tamtego okresu. Nie przegap okazji, aby zrobić zdjęcie w „Maluchu”, wykorzystać kartkę na uścisk dłoni prezesa i nastroić się do zabawy przy Cytrynówce.

Otwarty bar i obiad są wliczone w cenę, aby zapewnić Wam wspaniałą zabawę. Nasi hojni sponsorzy ufundowali mnóstwo niesamowitych nagród na licytację charytatywną. Koszt biletów to 100 dolarów. Zarezerwuj swoje miejsce na wieczór pełen dobrej zabawy i śmiechu.

Bal dla uczniów z Okazji Zakończenia Karnawału (9 i 10 lutego): Aby uczcić zbliżający się koniec karnawału, szkoła organizuje dla naszych uczniów dyskotekę urozmaiconą malowaniem buzi, balonami i wieloma radosnymi momentami. Dzieci będą delektować się pysznymi pączkami i innymi przekąskami.

 

 

This post is also available in: angielski