Biuletyn – Listopad 2022

 4 i 5 listopada

 Regularne zajęcia lekcyjne

11 i 12 listopada

Regularne zajęcia lekcyjne*

18 i 19 listopada

Regularne zajęcia lekcyjne

25 i 26 listopada

Nie ma zajęć – Święto Dziękczynienia

*  11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości Polski. Z okazji tego święta uczniowie i nauczyciele zaśpiewają polski hymn narodowy. Prosimy, aby w piątek 11 listopada oraz w sobotę 12 listopada dzieci przyszły ubrane w polskie barwy narodowe (biało-czerwone koszulki, bluzy i szaliki). W nadchodzące dni szkolne dzieci będą mogły nabyć czerwone koszulki z logo naszej szkoły. Koszulki kosztują 10 dolarów (rozmiarówka ograniczona).

* W dniach 11 i 12 listopada, wykonane zostaną zdjęcia klasowe. Rodziny zainteresowane zakupem zdjęcia klasowego prosimy o kliknięcie na link z formą zamówieniową. Zamówienia można składać u nauczyciela do 10 grudnia 2022r.

24 listopada Stany Zjednoczone obchodzą Święto Dziękczynienia. Życzymy wszystkim miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Ze względu na święto, 25 i 26 listopada zajęcia lekcyjne nie będą prowadzone.

 

 

This post is also available in: angielski