Biuletyn – Kwiecień 2023

 1 kwietnia

Regularne zajęcia

7 i 8 kwietnia

Nie ma zajęć – Wielkanoc

14 i 15 kwietnia

Regularne zajęcia

21 i 22 kwietnia

Regularne zajęcia

28 i 29 kwietnia

Regularne zajęcia

Z życia szkoły:

W dniach 7 i 8 kwietnia szkoła będzie nieczynna. Wszystkim naszym rodzinom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

 

14 i 15 kwietnia  rozpoczynamy zapisy do szkoły na rok 2023-24.

14 i 15 kwietnia odbędzie się sesja zdjęciowa w togach dla uczniów klas 8 i 11.

14 i 15 kwietnia  absolwenci (klasy 8 i 11) rozpoczną naukę poloneza.

 

UWAGA WAŻNE! Walne zebranie rodziców odbędzie się 15 kwietnia, o godzinie 10:15 AM, w budynku parafialnym (na przeciwko szkoły). Omówione zostaną bieżące sprawy szkoły. Prosimy wszystkich rodziców o przybycie.

Pani Monika Stopka, nasza Koordynatorka Imprez, rezygnuje ze stanowiska, ponieważ jej rodzina wkrótce się powiększy! Gratulujemy! Chcielibyśmy podziękować Monice za jej niestrudzoną pracę w organizacji szkolnego Balu Karnawałowego, wyjazdu do Polski i innych wydarzeń, które sprawiają, że nasza szkoła jest interesującym miejscem zarówno dla uczniów, jak i ich rodzin! Rodziców, którzy chcieliby objąć to stanowisko i pomóc nam w organizacji przyszłorocznych imprez prosimy o przybycie na zebranie (jeśli Państwo nie mogą przyjść na zebranie prosimy o kontakt e-mail [email protected]). Dzieci Koordynatora Imprez zwolnione są z opłat za szkołę!

 

Pisemny egzamin maturalny odbędzie się 21 i 22 kwietnia. Życzymy powodzenia wszystkim maturzystom! Połamania piór! Wiemy, że dacie radę!

 

 

This post is also available in: angielski